دوره

ذهن زیبا

مبحث ذهن آگاهی و با هوشیاری زیستن ضرورت دنیای پرشتاب فعلی است .دنیایی که در آن همه عجله دارند که زودتر برسند و بیشتر به دست آورند. اما با همه ی آنچه دارند رابطه برقرار نمی کنند و بسیار سطحی و عصبی زندگی خود را سپری می کنند و در نهایت هم به هیچ می رسند. خیلی از افراد در زندگی خود همه چیز دارند ولی باز هم آنگونه که دوست دارند ، زندگی نمی کنند. دلیل این است که زندگی ما خالی از ذهن آگاهی است.
مواردی که ما را به سمت درون هدایت کند تا آرام گیریم و بدانیم آنچه در جستجوی آن هستیم ما را به رضایت می رساند ، در درون خودمان است. ذهن آگاهی حضور در لحظه یا مایندفولنس همان نمک زندگی است که اگر نباشد زندگی هیچ طعمی نخواهد داشت. ذهن آگاهی یا زیستن هوشیارانه ظرفیتی درونی است که اگر با تمریناتی ساده اما موثر آن را در خود تقویت کنیم به سلامتی جسمی و هیجانی و رفتاری می رسیم، قدرت ما افزایش می یابد و می توانیم ماهرانه زندگی ایده آل خود را بسازیم. با توجه به اثرات فوق العاده ذهن آگاهی همه افراد باید این مهارت مهم را آموزش ببینند.

خدمات و هدایا این دوره

زمان باقی مانده تا اتمام خرید یک دوره عالی

beautiful mind

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

سوالات متداول

چرا باید در دوره ذهن زیبا شرکت کنیم؟

اگر بطور مدام در گذشته و آینده زندگی می کنید و خود را بابت اشتباهات سرزنش می کنید و از لحظه حال لذت نمی برید ، با شرکت در دوره ذهن زیبا می توانید به تمامی این مشکلات خاتمه بدهید و از لحظات زندگی خود بهترین استفاده را ببرید.

با شرکت در این دوره چه توانمندیهایی به دست می آوریم؟

با شرکت در دوره ذهن زیبا و به کارگیری نکاتی که استاد به شما آموزش میدهند و انجام تمارین، می توانید در حوزه ذهن آگاهی و مایندفولنس و مهارتهای فردی رشد کنید.

بعد از خرید دوره ویدیویی فایلها از چه طریقی ارسال میشود؟

بعد از خرید دوره فایل‌های ویدئوی به صورت MP4 به اکانت شما اضافه می‌شود. وارد پنل کاربری خود شده و به بخش محصولات خریداری شده بروید، از آنجا می‌توانید فایل دوره را به صورت استریم مشاهده کنید. (فایل‌ها همیشه در پروفایل شما وجود دارد و در صورت نیاز می‌توانید مجدد مشاهده کنید.)

مدت زمان دوره چقدر است؟

دوره بیلونر شو شامل 8 جلسه یک ساعته است.