اگر می خواهید ترس خود را از صحبت کردن در مقابل دیگران به تسخیر خود در آورید و کنترل آن را بدست بگیرید، فن مذاکره و مهارت‌های گفتاری خود را بهبود ببخشید و به شخصی که توانایی برقراری ارتباط به صورت موثر و قدرتمند را دارد، تبدیل شوید؛ نیازمند 5 مهارت هستید که با هر کدام در یک ویدیو آشنا می‌شوید.

مهارت اول

فردی که دارای اعتماد به نفس است به ارزش های وجودی خود پی برده است و با تکیه بر آن ها می داند که توانایی انجام کارهای مختلف را دارد. اعتماد به نفس در کنار مهارت دوم که در ویدیوی زیر آمده است، نقش مهمی در موفقیت زندگی فرد و بهبود انواع روابط او خواهد داشت.

مهارت دوم

بیش از ۷۵ درصد از مردم کره زمین، یعنی چیزی در حدود ۶ میلیارد نفر، از گفتگو در جمع و یا سخنرانی در جمع های حتی کوچک، خجالت می کشند. وقتی اعتماد به نفس کافی را داشته باشید و از صحبت کردن خجالت نکشید، می توانید وارد مرحله بعد شوید و مهارت سوم را بیاموزید.

مهارت سوم

در نقشه راه مهارت ارائه و سخنرانی، فن بیان فواید ملموس و نامحسوس بسیاری برای افراد دارد. اما فن بیان تنها برای صحبت های یک جانبه شما مفید است. به منظور داشتن یک مکالمه درست و برقراری ارتباط مناسب، شما به مهارت بعدی نیاز دارید.

مهارت چهارم

داشتن اعتماد به نفس + رفع خجولی در کنار یادگیری مهارت های فن بیان و مذاکره مجموعه کاملی است که شما را در مسیر مهارت های گفتاری غنی می سازد. ولی مهارت پنجم مهم ترین ویژگی در ارتباط غیر کلامی با مخاطبان است.

مهارت پنجم

Vahid Karimi

وحید کریمی مدیرعامل آکادمی کسب و کار، بیزینس کوچ و مشاور بین المللی کسب و کار، مربی توسعه مهارت های فردی، موسس و بنیانگذار فروشگاه میستریا، عضو سازمان جهانی c cibp آمریکا، نویسنده کتاب از موفقیت فردی تا موفقیت مالی است.
ایشان سال ها در مکتب اساتید بزرگ دنیا همچون برایان تریسی، جانسی مکسول، دکتر جان دمارتینی، دیوید توماس، جو ویتالی، پرفسور جک کنفیلد، نیک وویچیچ، آلن پیز و بسیاری دیگر از بزرگان آموزش دیده اند و اصول توسعه مهارت های فردی و مهارت های کسب و کار را آموخته اند.
وحید کریمی یکی از جوانترین و موفقترین کارآفرینان در حرفه خود است. تعهد و انرژی خاصشان، ایشان را به سخنرانی فوق العاده محبوب تبدیل کرده است. جناب وحید کریمی طی چند سال فعالیت و سفر به شهرها و کشور‌های مختلف، تجارب و آموخته‌های خودش را در اختیار بیش از 5000 دانشجو قرار داده است.

امروزه ارتباط موثر و صحیح کلید اصلی پیشرفت شغلی، اجتماعی و شخصیتی هر یک از ماست. با کلمات میتوان بر باور انسان ها تاثیر گذاشت. اما آیا همه افراد قدرت این را دارند که با به کارگیری شیوه صحیح کلام بر ذهن و قلب دیگران نفوذ داشته باشند؟ تاثیر کلامی بر دیگران هر چند کار ساده‌ای نیست اما غیر ممکن هم نیست.
فن بیان خوب مهارتی لازم و ضروری است که علاوه بر تعاملات اجتماعی و کسب موفقیت های حرفه ای و کاری، مهم ترین و اصلی ترین کارکرد را در خانواده دارد. افراد با هر سمتی که داشته باشند بر اساس توانایی سخنرانی در جمع و مهارت های ارتباطی رتبه بندی می‌شوند و پیشرفت می‌کنند. توانایی فن بیان مناسب و نفوذ کلام شما بدون توجه به موقعیت اجتماعی شما می‌تواند در زندگی تان تغییرات بزرگی ایجاد کند. بنابراین می توانید با یادگیری فن بیان به بهترین وجه روی بیان خود کار کرده و ارتباطات کاری و اجتماعی خود را موثرتر کنید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که می خواهند کلامی نافذ و تاثیرگذار داشته باشند.

افرادی که می خواهند با مشتریان خود ارتباط بهتری ایجاد کرده و درآمد بیشتری داشته باشند.

افرادی که اعتماد بنفس بالایی ندارند و با مشکلات عدیده این مسئله درگیر هستند.

افرادی که می خواهند در محیط کار با همکارانشان ارتباط بهتری ایجاد کنند.

افرادی که می خواهند روابط عاطفی بهتری با عزیزانشان داشته باشند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که نمی خواهند ارتباط بهتری داشته باشند.

افرادی که داشتن روابط عاطفی و خانوادگی خوب برایشان مهم نیست.

افرادی که فکر می کنند سرنوشت شان مشخص اشت و آنها هیچ نقشی در تغییر آن ندارند.

افرادی که نمی خواهند حق خود را بگیرند، چون می ترسند.

افرادی که درآمد بالا را دوست ندارند و می خواهند در منطقه امن خود بمانند.

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را کامل کنید

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
لطفا نام و نام خانوادگی را وارد نمائید.
شماره موبایل
Invalid phonenumber!
لطفا شماره موبایل خو را وارد نمائید.
 
دوره رایگان

ملاقات با هدف

پادکست آموزشی + مدیتیشن
اهدافت را زندگی کن
ثبت نام
close-link