می خواهم دوره ذهنیت ثروت ساز را رایگان دریافت کنم

"*" indicates required fields

دوره کاملا

رایگانذهنیت ثروت ساز

همراه با استاد وحید کریمی

چرا خیلی از افراد آنقدر ثروتمند نیستند که بتوانند با آرامش به آرزوهایشان برسند ؟

چطور می توانید به ازادی مالی برسید تا بدون دغدغه خرج کنید ؟

چطور با قانون جذب، ثروت را جذب کنیم ؟

بر اساس قانون جذب اگر احساس خوب نسبت به پول و درآمدزایی داشته باشید آن را جذب می کنید و اگر نگران از دست دادن سرمایه خود باشید و خود را مستحق پول و ثروت و آرامش ندانید آن را جذب نمی کنید.در قانون جذب این مهم نیست که شما در چه جایگاه شغلی باشید بلکه تنها با رعایت این قانون می توانید در جهت رسیدن به اهدافتان گام بردارید. در نهایت یادتان باشد آن زمان که ما در نهایت آرامش خیال هستیم و افکار مثبت در ذهن ما جاری است ، قانون جذب به بهترین نحو عمل می کند و به عالی ترین روش سفارش خوبی هارا به ما برمی گرداند.

تفاوت افراد فقیر و ثروتمند

شما تا بحال پای صحبت افراد ثروتمند نشسته اید که ببینید چطور به آرامش و ثروت رسیده اند ؟ اگر اینکار را انجام دهیم متوجه قاعده و اصولی خواهیم شد که در طول زندگی رعایت می کنند . ذهن ثروت ساز مجموعه ای از رفتارها ، عادت ها و باورهایی است که باعث جدایی و تمایز افراد ثروتمند از افراد عادی می شود و به شما کمک می کند تا از پول و سرمایه خود بهترین بهره وری را داشته باشید.

افراد ثروتمند چه ذهنیتی دارند؟

بطور میانگین افراد بزرگسال هر ماه 3 الی 4 ساعت زمان صرف تفکر و مطالعه در مورد پول و اندوخته خود دارند ، در مقایسه با این افراد ، افراد ثروتمند هر ماه 20 الی 30 ساعت بر روی امور مالی خود تمرکز می کند و به برنامه ریزی و مطالعه و در نتیجه پیشرفت خود می پردازد. یکی از عادات مالی خوب میلیونرها این است که در صدد اطمینان از روشهایی هستند که بتواند سرمایه آنها را چندین برابر کند و رشد مالی پیوسته داشته باشند.یکی دیگر از عادات مالی این افراد داشتن عادت خوب استفاده از مشاوره مالی برای انجام هرکاری است.بنابراین یک عامل مهم و حیاتی در تصمیم گیری های به موقع و مناسب برای سرمایه گذاری و ثروتمند شدن انتخاب مشاوران عالی است. 

افراد فقیر چه ذهنیتی دارند؟

در نقطه مقابل افراد با نگرش و تفکر ثروت ساز ، افرادی با ذهنیت فقیر وجود دارند .افراد با ذهنیت فقیر بر این باورند که افراد می توانند بدون تلاش به ثروت برسند و مختص افراد بخصوصی است نگرش اینگونه افراد است. این افراد هرگز آرامش ندارند و زندگی آنها همراه با بدهی است که از پس آن بدهی هم بر نمی آیند و هیچ برنامه و پلنی برای افزایش سرمایه و نقدینگی خود ندارند.این امر باعث می شود که نگرش شما را برای داشتن اهداف مالی ضعیف کند و ثروت و پول را از شما دور می کند مگر اینکه بتوانید این تفکر و ذهنیت را از خود دور کنید. باورهای فردی هر شخص منجر به بروز رفتار می شوند.

افراد فقیر و ثروتمند چه ذهنیتی از قانون جذب دارند؟

از نظر شما افراد با ذهنیت فقیر چه ویژگیهایی دارند ؟ اینگونه افراد بیش از حد به فقر و نداشته هایشان در زندگی تمرکز و توجه دارند . هر چقدر شما به کمبودهایتان در زندگی تمرکز کنید و فکر خود را درگیر کنید ، تمرکز در کل زندگی را از دست می دهید و در نهایت جذب نداشته هایتان و افکار منفی خواهید شد.این نظریه نشاندهنده احساس حسادت در افراد است ، بعنوان نمونه شما زمانی که به نداشته هایتان فکر می کنید ، این تصور را دارید که دیگران امکانات و داشته های شما را در اختیار دارند و خواسته های شما را تصاحب کرده اند.قانون جذب می گوید که تمرکز بر نداشته ها و کمبودها باعث جذب بیشتر آنها می شود.

تمرکز بر روی نقاط قوت به جای نقاط ضعف

ذهن در حالت غیرعادی و ناشناخته حالت تدافعی به خود می گیرد و عوامل بیرونی را دشمن می انگارد. زمانی که ذهن با این تهدیدات بیرونی مواجه می شود، برای محافظت از شما خودش را درگیر می کند. این یکی از خصیصه های خوب و مثبت ذهن است ولی قطعا برای شما مشکلاتی بهمراه دارد.

مهمترین مشکلی که بوجود می آید این است که فرصت های جدید تجربه کردن و یادگیری و آموختن را از شما می گیرد و در نتیجه فرصت رشد و پیشرفت از شما گرفته می شود. بعنوان یک قانون کلی و عام، ما باید بتوانیم بر روی نقاط قوت خود بیشتر تمرکز کنیم و آن را متوازن کنیم و بر روی نقاط ضعف خود تمرکز نکنیم و سعی در از بین بردن آن نداشته باشیم. فهمیدن و درک این قانون با تمرکز بر روی توانائی ها و مهارت هایمان امکانپذیر است.

استقلال مالی چطور اتفاق می افتد؟

قطعا رسیدن به استقلال مالی بسیار دلچسب و شیرین است. شما هم زمانی احساس اعتماد بنفس بیشتر و غرور و عزت نفس می کنید که بتوانید بدون نیاز به کمک مالی دیگران و تلاش و پشتکار خودتان به راحتی و در آسایش زندگی کنید.زمانی که صحبت از آزادی مالی و استقلال می شود ، منظور حالتی است که فرد آنقدر از نظر مالی به خودکفایی رسیده است که بدون نیاز مبرم به کارکردن در ساعتهای طولانی از پس مخارج زندگی اش برمی آید و در آرامش و آسایش و رفاه زندگی می کند. داشتن آزادی مالی فقط با خواستن آن و یا تصمیم گیری برای داشتن آن و عملیاتی نکردن آن ، به دست نمی آید.برداشتن قدم های موثر و کلیدی بسیار مهم است و مهمترین قدم این است که شما بدانید چه چیزی را و برای چه می خواهید و برای رسیدن به خواسته هایتان چه برنامه هایی را آماده کرده اید.

می خواهم در دوره ذهنیت ثروت ساز شرکت کنم

"*" indicates required fields

وحید کریمی کیست؟

وحید کریمی مدیرعامل آکادمی کسب و کار، بیزینس کوچ و مشاور بین المللی کسب و کار، مربی توسعه مهارت های فردی، موسس و بنیانگذار فروشگاه میستریا، عضو سازمان جهانی c cibp آمریکا، نویسنده کتاب از موفقیت فردی تا موفقیت مالی است.
ایشان سال ها در مکتب اساتید بزرگ دنیا همچون برایان تریسی، جانسی مکسول، دکتر جان دمارتینی، دیوید توماس، جو ویتالی، پرفسور جک کنفیلد، نیک وویچیچ، آلن پیز و بسیاری دیگر از بزرگان آموزش دیده اند و اصول توسعه مهارت های فردی و مهارت های کسب و کار را آموخته اند.
وحید کریمی یکی از جوانترین و موفقترین کارآفرینان در حرفه خود است. تعهد و انرژی خاصشان، ایشان را به سخنرانی فوق العاده محبوب تبدیل کرده است. جناب وحید کریمی طی چند سال فعالیت و سفر به شهرها و کشور‌های مختلف، تجارب و آموخته‌های خودش را در اختیار بیش از 5000 دانشجو قرار داده است.

می خواهم در دوره ذهنیت ثروت ساز شرکت کنم

"*" indicates required fields