وحید کریمی کیست؟

وحید کریمی یکی از استاتید به نام در حوزه توسعه کسب و کار است که بیش از دو دهه در این حوزه فعالیت دارد.استاد وحید کریمی تاکنون بیش از ۲۲۰۰۰ دانشجو داشته و به بیش از ۱۰۰ رهبر کسب و کار مشاوره داده است.دوره پیش رو نتیجه بیش از ۱۵ سال تجربه مشاوره کسب و کارها و حضور در دوره های متعدد بین المللی معتبر و علمی در زمینه منابع انسانی است. این دوره جامع ترین منابع انسانی است که بعد از گذراندن آن از ساده ترین تا پیچیده ترین مشکلات منابع انسانی ها؛ به رشد بهره وری نیروی کار در بالاترین سطح منجر شود.

مزیت های دوره

دسترسی به فایل های دوره

متن و فرم استخدام کاربردی

ایونت پرسش و پاسخ

آزمون های روانشناختی

دسترسی به کانال تلگرام دوره

دسترسی دائم به ویدیوهای دوره

دسترسی به PDF های دوره

پشتیبانی یک ساله از طریق تیکت

چرا دوره منابع انسانی

دوره منابع انسانی می تواند به شما در یادگیری مهارت های ارزشمندی که برای موفقیت در طیف وسیعی از مشاغل مرتبط با منابع انسانی مانند استخدام، آموزش، مدیریت عملکرد، جبران خسارت و مزایا، روابط کارگری و ایمنی و بهداشت شغلی کمک کند. حوزه منابع انسانی دائماً در حال تحول است و گذراندن دوره های آموزشی می تواند به شما در به روز ماندن با آخرین قوانین، مقررات و کاربرد بهترین شیوه ها کمک کند.

ضرورت دوره منابع انسانی

در دنیای پویای امروز، سازمان‌ها برای موفقیت و بقا به نیروی انسانی کارآمد و ماهر نیاز دارند. مدیریت منابع انسانی به عنوان زیربنای هر سازمانی، نقشی حیاتی در جذب، پرورش و حفظ این نیرو ایفا می‌کند. به همین دلیل، گذراندن دوره‌های منابع انسانی برای تمامی افراد درگیر در این حوزه، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

معرفی دوره منابع انسانی

دوره جامع منابع انسانی چیست؟

در دوره جامع منابع انسانی چی یاد میگیریم؟

دوره جامع منابع انسانی برای چه کسانی مناسب است؟

برای ثبت نام زمان زیادی باقی نمانده است ...

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

خرید مستقیم دوره منابع انسانی

نام و نام خانوادگی(Required)

مشاوره قبل از خرید

نام و نام خانوادگی(Required)