اینجا چه می‌کنیم؟

وقتی صحبت از مهارت می‌شود بیشتر به یاد کارهایی میفتیم که برای حرفه خود انجام می‌دهیم اما چند درصد از ما به مهارت‌های رفتاری خود توجه می کنیم؟!
در آکادمی استاد وحید کریمی انواع مهارت‌های فردی و مدیریتی به علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود. مشاوره‌ها و دوره‌های این مجموعه مناسب مدیران، کارآفرینان، فعالان اقتصادی و به‌طور‌ کلی تمامی کسانی است که می‌خواهند در حرفه و زندگی شخصی خود به موفقیت چشمگیر برسند.

آکادمی وحید کریمی، بهترین مشاور کسب و کار

توسعه فردی

- اعتماد به نفس
- عزت نفس
- فن بیان
- رفع خجولی
همیشه از بیان ایده هات خجالت کشیدی درحالی که شانس موفقیت بالایی داشتی! اطرافیان برداشت درست و دقیقی از شایستگی های تو ندارن چون خجالت می کشیدی توی جمع خودنمایی کنی! کاری که دوست داری رو نداری؛ روابط عاطفیت ناپایدار هستن... نگران نباش! دنیا به آخر نرسیده فقط باید مهارت های فردی خودتو تقویت کنی. اینجا بهت یاد میدیم.

مدیریت کسب و کار

- برندینگ
- فنون مذاکره
- هدفگذاری
- کارآفرینی
برای دیده شدن نیازی نیست شبیه بهترین ها باشید. برند خودتان را خلق کنید و به آن پر و بال بدهید. بگذارید تمایز شما موجب جلب اعتماد بازار هدف شود. مدیران موفق باید به اصول مذاکره هم مسلط باشند. در یک مذاکره درست هر دو طرف برنده هستند. این موارد تنها بخش کوچکی از سرفصل های آموزشی مدیریتی در آکادمی وحید کریمی است.
محصولات آکادمی

محصولات آکادمی

دانش آموختگان آکادمی در مورد ما چه می گویند؟

خواندنی‌های داغ

خواندنی‌های داغ 

 
بزن بریم
close-link