سمینار از خود فعلی تا خود عالی

زندگی شما به دو بخش تقسیم می‌شود:

قبل از سمینار / بعد از سمینار

مدرسوحید کریمی

__ جهت شرکت در سمینار فرم زیر را تکمیل نمایید __

فقط 15 صندلی خالی باقیست!

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
قیمت بدون تخفیف: 5,000,000 تومان
قیمت با تخفیف: 1,990,000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02144274361 تماس حاصل فرمایید

بیزینس کوچینگ

از "خود فعلی" تا "خود عالی"

آیا تا به حال پیش نیامده که تصور کنید در یک دانشگاه تراز اول در جهان پذیرفته شده اید؟
آیا تا به حال رویای داشتن یک اتومبیل آخرین مدل را نداشته اید؟
آیا تا به حال خود را صاحب یک پنت هاوس در بهترین نقطه تصور نکرده اید؟
یا اینکه دوست داشته باشید ترفیع رتبه بگیرید و پیشرفت کنید، حرفه ای شوید، یا یک قهرمان یا سوپر مدل شوید…
به راستی شما می خواهید چه کسی باشید؟ آیا انتظاری که از خود دارید، قابل دستیابی است؟
همه اینها می تواند مثالی از خود عالی” شما باشند. همه انسانها یک خود عالی دارند. از سویی دیگر، همه ما تصوری داریم از انچه که اکنون هستیم. که حاصل تجارب و رویدادها و تفسیر ما در زندگی است. این تصور از خود را خود فعلی” می نامیم. هر چه شکاف بین خود فعلی و خود عالی بیشتر باشد شخص احساس ناتوانی بیشتری کرده و به همان نسبت عزت نفس، اعتماد به نفس و کارایی او کاهش خواهد یافت .

خود فعلی همان چیزیست که اکنون هستید و شامل تمامی نقاط مثبت و منفی تان است. درمقابل، خود عالی همان چیزی است که شما توانمندی آن را دارید و درون شما بصورت بالقوه قرار داده شده است. فقط باید یاد بگیرید که چگونه با آن تبدیل شوید. هر انسانی آرمان ها و آرزوهایی دارد که در صدد دستیابی به آنهاست. به عبارت دیگر ، هر انسانی دارای خود عالی” است که سعی دارد خود را شبیه آن سازد و به آن برساند. خود عالی” یا ideal self به ما انگیزه تلاش می دهد و اهداف ما را تنظیم می کند. ولی اگر شما نتوانید به اینخود عالی” برسید، از خود ناخشنود می شوید و خود را سرزنش می کنید. در این صورت عزت نفس تان آسیب می بیند و از همه چیز و همه کس ناراضی می شوید.

عده ای با ناکامی هایشان کنار می آیند و می پذیرند که رسیدن به آرزوهایشان غیر ممکن است. این احساس محدود بودن می تواند موجب شود فرد خودش را بی ارزش بداند و عزت نفسش دچار خدشه شود.

ولی بسیاری مشتاقند که به “خود عالی” برسند و آرزوهایشان را محقق کنند. پس دائم آرزوهایشان و خود آرمانی شان را تصور می کنند. ولی اگر شما 24 ساعت کامل هم فقط تصور کنید، هیچ اتفاقی نمیفتد. در نتیجه به مرور زمان متوجه می شوند تصور کردن هیچ نتیجه ای ندارد و غافل از اینکه راهشان اشتباه بوده، مهارتهایش را زیر سوال می برد و از خود متنفر می شوند.

چگونه باید به خود عالی برسیم؟؟

هر آرزویی نیازمند این است که شما اول به “خود عالی” تان دست پیدا کنید.

برخی از مربیان توصیه می کنند اهداف و آرزوهایتان را کوچک و قابل دسترس کنید. ولی این بزرگترن اشتباه است. وقتی با رسیدن به “خود عالی” می توان به هر آرزویی رسید، چرا باید آرزوهایمان را کوچک کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حال این سوال پیش می آید که مسیر رسیدن به “خود عالی”  چیست؟

خود عالی” فقط و فقط حاصل آموزش مداوم، تمرین و تکرار است. اگر می خواهید به رویاهایتان برسید و موفق شوید، باید تغییراتی بزرگتر در خودتان به وجود آورید. باید چیزی باشید که تابحال نبوده اید و کارهایی کنید که تابحال نکرده اید. کسی که عاشق رویا و خواسته اش باشد، آماده ایجاد هر تغییر بنیادینی در نهان و برون است. نترسید و از پوسته امن ذهنتان خارج شوید. به نقش هایی که معمولاً در زندگی ایفا می کنید توجه کنید. هر انسانی در زندگی نقش هایی به عهده دارد: نقش مادر، همسر، فرزند، دوست، همکار، معلم، دانشجو، پزشک، فرزند، شهروند، مسلمان و مانند آن.انسان سالم و متعادل سعی می کند در همه این نقش ها نسبتاً خوب عمل کند. در برخی افراد از جمله افرادی که عزت نفس کمی دارند، برخی نقش ها کنار گذاشته می شود و یا به خوبی ایفا نمی گردد.

از خودتان بپرسید:
به راستی در نقش هایم چگونه عمل می کنم؟
آیا مطابق با انتظاراتم ظاهر می شوم؟
آیا از این نقش ها راضی ام؟
آیا در این نقش ها موفق ام؟
آیا نقشی هست که در آن کم گذاشته باشم و چرا؟
چگونه می توانم نقش های خود را بهتر به انجام برسانم؟

بدیهی است در صورتی که در ایفای نقش های خود، خوب عمل کنید احساس یکپارچگی و رضایت از خودتان بیشتر خواهد بود. به شما کمک می کند تا از فاصله “خود فعلی” تان بکاهید و به “خود عالی”   تان تبدیل شوید.

در این سمینار شما با مبانی اصلی این خود شکوفایی آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه توانمندی هایی که درونتان به صورت خفته هستند را بیدار کنید.

با تبدیل شدن به “خود عالی” احساس خوبی در شما ایجاد می شود. با نقاط قوت و ضعف خود آشنا می شوید. و می توانید به تمام آرزوهایتان رنگ واقعیت بزنید.

سوالات خود در مورد سمینار را با پشتیبانی مطرح کنید

02144274361 

 
بزن بریم
close-link