دوره جامع 1400 تو بساز

 • قیمت بدون تخفیف: 2,000,000 تومان

آنچه در این دوره می‌آموزید:

 • ساخت مثلث طلایی زندگیت: اعتماد به نفس، عزت نفس و باور در 1400
 • عادت های سرنوشت ساز در 1400
 • هدف‌گذاری و برنامه ریزی جامع 1400
 • رفع تنبلی و خلق شخصیت منحصر بفرد در 1400
 • اقدام‌گرایی و عمل‌گرایی در 1400
 • شناخت کمال‌گرایی و راه‌های مقابله با آن در 1400

خدماتی که شما در دوره جامع 1400 تو بساز دریافت می‌کنید:

 • 5 جلسه کلاس آنلاین، هر جلسه 2 ساعت به همراه پرسش و پاسخ (16 الی 20 اسفند)
 • تمرین اختصاصی توسط استاد وحید کریمی
 • اعطاء گواهینامه با قابلیت استعلام
 • پشتیبانی تا نوروز 1400

هدایا:

 • دوره بی نظیر برند شو. (فقط برای افرادی که تا 9 اسفند ثبت نام می کنند)
 • دانلود رایگان سمینار گرانترین سخنران انگیزشی جهان (آنتونی رابینز) برای کلیه افرادی که در این دوره ثبت نام می کنند.
 • امکان هدیه دادن این دوره به 1 نفر دیگر.
 • قیمت بدون تخفیف: 2,000,000 تومان

اگر می خواهید زندگی موفقی داشته باشید؛

به درآمد بیشتری برسید؛

استرس کمتری تحمل کنید؛

احساس بهتری به خود داشته باشید؛

کامل تر باشید و به الگویی برای بقیه تبدیل شوید؛

این دوره را به شما توصیه میکنیم. در این دوره به مبانی زیر پرداخته می شود:

مثلث طلایی زندگیت: اعتماد به نفس، عزت نفس و باور در 1400

باور به زبان ساده همان ذهنیتی است که در ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد. باور می تواند موجب موفقیت و پیشرفت شما شود یا برعکس باعث پس رفت و شکست شما شود. اساس اصلی قانون جذب باور است.

اعتماد به نفس به این معناست که یک نفر به توانمندی‌های خودش باور و اعتماد داشته باشد و خودش را در مقابله با چالش ها عمیقاً توانمند بداند. عزت نفس، باور و اعتقادی است که فرد، درباره ارزش و اهمیت خود دارد. داشتن اعتماد به نفس و احترام به خود، از مولفه های عزت نفس هستند.

افزایش عزت نفس نه تنها سبب بهتر شدن عملکرد شما در زندگی می شود بلکه به درمان برخی از بیماری ها نیز کمک می کند. عزت نفس بالا سبب می شود که شما هنگام مواجه با مشکلات واقعیت را بپذیرید و به جای دلسوزی برای خود یا تسلیم شدن، علت ناکامی خود را پیدا کنید.

اگر از تأثیر مثلث طلایی بر زندگیتان با خبر شوید، هر چه زودتر به دنبال راه هایی برای تغییر این مثلث و شکل گیری درست آن خواهید بود.

عادت های سرنوشت ساز در 1400

اگر می خواهيد موقعيتتان را تغيير دهيد، باید اول تغيير را از خودتان شروع کنيد. آیا می دانید افراد موفق عادت هایی در خود پرورش می دهند که از طریق آن ها به خواسته ها و اهدافشان در زندگی می رسند. همه ما برای رسیدن به اهداف و حرکت به سمت موفقیت به عادت های سرنوشت ساز نیاز داریم، به پرورش عادت های مثبت، موثر و کارآمد. ولی برای شناسایی عادات منفی و خلق عادت های مثبت نیاز به راهنما داریم.

هدفگذاری و برنامه ریزی جامع 1400

ما انسان ها به صورت فطری موجوداتی هدف محور هستیم. ما طوری طراحی شده ایم که به طور منظم در راستای رسیدن به اهدافمان کار و تلاش می کنیم. هدف گذاری یکی از مهم ترین مبانی موفقیت است.ما نمی توانیم حس شادی عمیقی داشته باشیم مگر اینکه احساس کنیم در حال حرکت به سوی هدفی و بدست آوردن چیزی که می خواهیم هستیم. اما هدف گذاری اصولی دارد که می توانید در این دوره آنها را یاد بگیرید.

رفع تنبلی و خلق شخصیت منحصر بفرد در 1400

تنبلی تا به الآن چه بلاهایی سر شما آورده است؟تنبلی یعنی گریز از کارهایی که لازم است انجام بشوند. تنبلی دلایل متعددی دارد. دلیل تنبلی هرچه که باشد، باید برای درمان آن اقدام کرد. با درمان تنبلی انرژی شگرفی به زندگی ما تزریق می‌شود و شادابی و نشاطی که به همراه دارد زندگی را زیباتر خواهد‌ کرد. اگر عزم خود را جزم کرده اید تا برای همیشه از دام موکول کردن به فردا رهایی یابید، جای خوبی آمده اید شما در این دوره به خوبی یاد خواهید گرفت که تنبلی خود را درمان کنید و با آن برای همیشه خداحافظی کنید.

اقدام گرایی و عملگرایی در 1400

فکر کردن و تصمیم گرفتن بدون اقدام مساوی است با عمل نکردن. عملگرایی یعنی اینکه یه کار یا ایده رو تا رسیدن به نتیجه مورد انتظار ادامه بدیم، حتی اگه بارها برای رسیدن به نتیجه شکست بخوریم. به یاد داشته باشید که بین عملگرایی و موفقیت یک رابطه مستقیم برقرار است. با یادگیری اصول عملگرایی، زودتر از دیگران مطلع می شوید، زودتر از دیگران تصمیم می گیرید و توانایی این را پیدا می کنید که سریع عمل کنید.

شناخت کمال گرایی و راه های مقابله با آن در 1400

بسیاری از افراد چنین فکر می کنند که برای موفق شدن نیاز به کمال گرایی دارند و حرکت در جاده ی موفقیت را بدون ابزار کمال گرایی ناممکن می دانند. ولی جاده ی کمال گرایی مسیری کاملا مستقل از جاده ی موفقیت است. معمولا افراد کمال گرا فکر می کنند وقتی دوست داشتی و مورد پذیرش دیگران هستند که بهترین باشند و همین باعث می شود که هیچوقت احساس رضایت نکنند و دچار افسردگی شوند. اگر درگیر کمال گرایی هستید و راه های مقابله با آن را نمی دانید، این دوره می تواند راه نجات شما باشد.

 • قیمت بدون تخفیف: 2,000,000 تومان