درباره آکادمی استاد وحید کریمی

در حوزه موفقیت و توسعه فردی و کسب ثروت و ارزش آفرینی برای آینده در حال حاضر موسسات و برندهای زیادی در حال فعالیت هستند. اما همه این برند ها و موسسه ها ممکن است انتخاب درستی برای رسیدن به اهداف شما نباشند. در واقع یک سری ویژگی ها و تخصص های حرفه ای مهم که جزو شاخص های کلیدی دارا بودن مهارت و صلاحیت لازم برای رساندن شما به موفقیت های فردی و حرفه ای و مالی است، رکن اصلی و اساسی برای مجموعه های مورد نظر است.
تکنیک ها و اسرار موفقیت فردی و کسب و کاری که در دوره های آکادمی استاد کریمی به شما ارائه می شود، موارد کمیاب و نادری هستند که ادعا می کنیم در هیچ یک از کلاس ها و دوره های دیگر ارائه نمی شوند.
این اسرار و تکنیک ها همان مواردی هستند که اشخاص موفق و ثروتمند حال حاضر جهان هم اصولا با دیگران به اشتراک نمی گذارند.
در واقع با فراگیری این تکنیک ها و ترفندهای افزایش بهره وری و توسعه فردی و مالی، جزو ۱ درصد برتر حوزه کسب و کار خود چه به لحاظ موفقیت کسب و کاری و حرفه ای و چه به لحاظ مهارت های فردی و ارتباطاتی قرار خواهید گرفت.
وجه تمایز آکادمی استاد کریمی با سایر موسسات و برندهای فعال حال حاضر دارا بودن این ویژگی ها و جامع بودن و اجرای صفر تا صدی و کامل و منسجم دوره های موفقیت در این حوزه است. تمامی دوره ها دقیقا و صرفا بر اساس نیازها و مشکلات شما ارائه خواهد شد.

در واقع ترتیب و چینش دوره ها با توجه به وضعیت فعلی و حال حاضر شما انجام می شود.

در این حالت بدون نیاز به گذراندن دوره های غیر ضروری و متناسب با نیازسنجی انجام شده دقیقاً دوره متناسب با وضعیت و نیازهای خود را دریافت می کنید که به لحاظ بهره روی و به صرفه بودن از لحاظ مدیریت زمان به شدت موفق و موثر خواهد بود.

وحید کریمی

بیزینس کوچ، مشاور کسب و کار و مربی توسعه مهارت های فردی

استاد وحید کریمی یکی از جوانترین و موفق ترین کارآفرینان ایران می باشد. تعهد و انرژی خاصشان، ایشان را به سخنرانی فوق العاده محبوب تبدیل کرده است. استاد وحید کریمی تا به اینجا بیش از ۲۲۰۰۰ دانشجو داشته و به بیش از ۱۰۰ رهبر کسب و کار مشاوره داده اند. در آکادمی استاد کریمی می توانید ریزترین و جزئی ترین نکات و جزئیات مربوط به افزایش راندمان و بهره وری را در روش های اجرایی در جزئیات کار خود داشته باشید که اجرای هر کدام از این موارد می تواند تاثیرات قدرتمندی را از حیث افزایش سود و درآمد و یا کاهش هزینه های کسب و کار شما به همراه داشته باشد.دوره های آموزشی و مشاوره آکادمی کریمی در این حوزه دارای صدها نمونه موفق از متقاضیانی است که از دوره ها و مشاوره های مجموعه استفاده کرده اند.

تعداد دانش پذیران
۰ +
مشاوره به رهبران کسب و کار
۰ +

برخی از سوابق کسب و کار و آموزشی

چنانچه جزو هر یک از موارد زیر هستید، با گذراندن دوره های جادویی و قدرتمند آکادمی کریمی جهش سریع و بلندی به سمت رسیدن به اهدافتان بردارید:

افتخارات و دستاوردها

فرم درخواست مشاوره